с. Красносілка. Красносілківський ДНЗ "Малятко"

Організація харчування

Організація харчування вихованців ДНЗ «Малятко» здійснюється відповідно до Інструкції з організації харчування дітей в дошкільному навчальному закладі, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17 квітня 2006 року № 298/277.

У ДНЗ складається перспективне двотижневе меню, картотека страв з урахуванням сезонного меню. Всі продукти харчування мають сертифікати якості.

Ціна продуктового набору на один день складає 15 гривень. Влітній період діти забезпечені свіжими овочами, фруктами, соками.

Натуральні норми харчування по основним продуктам (м'ясо, хліб, цукор, твердий сир, масло вершкове, олія, картопля) виконується на 100%. Такі продукти як молоко виконується на 50%. Риба – на 30%.

Причина недовиконання норм харчування – різке підвищення цін на продукти та сезонна недостача.

Батьківська плата за харчування становить 40% від загальної вартості та дорівнює 6 гривень за день.

Для сімей, які мають 3 і більше дітей батьківська плата зменшена на 50% і становить 3 гривні.